Magformers Stavebnice Magformers - Nástavec krychle

Nástavec ve tvaru krychle zpevní strukturu staveb.

Kód 1: 60081
45 Kč
35 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nástavec ve tvaru krychle zpevní strukturu staveb.

Dva nástavce se spojují přes spojku nebo sloupek, mnohem pevnější a odolnější je však spojení s magnetickými čtverci nebo obdélníky. Velmi oblíbené jsou pevné kostry staveb, kde se spojují krychle přes trojité obdélníky (na stavbě hranolu o rozměrech 3 x 1 x 1 jednotkové délky ušetříte až 13 čtverců (tedy až 429 Kč!) a přitom bude výsledná kostra ve smyku i v páce pevnější. Přes obdélníky lze snadno používat i při bočním větvení (při použití spojek doporučujeme vrstvení jen v kolmém směru). Oba nástavce jsou tedy vhodné nejen jako levné náhrady za magnet, ale i jako zpevňující výztuhy do kritických míst u složitějších staveb, kde by se jinak magnetické spoje při otřesech hroutily. K nástavcům lze přes spojky připevňovat Lux-pyramidy, které malebněji překryjí místa, kde konstrukce končí holým nástavcem. Kolečka lze k nástavci připevnit přes dva čtverce, motokolečko přes obyč. spojku.

Balení obsahuje 1 dílek: 1 nástavec krychle

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám