Magformers Stavebnice Magformers - Nástavcová spojka

Nástavcová spojka slouží pro spojování nástavců mezi sebou nebo pro připevnění lux-pyramidy ke nástavci.

Kód 1: 60084
15 Kč
8 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nástavcová spojka slouží pro spojování nástavců mezi sebou nebo pro připevnění lux-pyramidy ke nástavci. Souvisejícím dílkem je nástavec krychle a nástavec trojboký.

Nástavce doporučujeme vrstvit přes spojky pouze ve vertikále, neboť pákový efekt při větvení do stran by spoje bortil (netýká se použití ve stavu bez tíže. Pro boční větvení je vhodnější spojování nástavců přes magnetické dílky. Lux pyramidu udrží spojky do všech stran. Lze také použít pro připevnění motokolečka k nástavcům.

Balení obsahuje 1 dílek: 1 nástavcovou spojku

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám