Magformers Stavebnice Magformers - Motokolečko

Kolečko na výklopné stopce usazené ve čtvercové výplni. Kolečko na výklopné stopce usazené ve čtvercové výplni. Vhodné pro konstrukci jednostopých vozidel a zejména populárních trojkolek. Dodá vašim výtvorům imidž pohodového chopperu:)…

EAN: 8809134600535
Kód 1: 60053
99 Kč
80 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Kolečko na výklopné stopce usazené ve čtvercové výplni.

Kolečko na výklopné stopce usazené ve čtvercové výplni. Vhodné pro konstrukci jednostopých vozidel a zejména populárních trojkolek. Dodá vašim výtvorům imidž pohodového chopperu. Oblíbený v kombinaci se zadní (motorovou) nápravou od R/C koleček.

Motokolečko má volně natočitelné rameno a může se napřímit kolmo k připevňovacímu panelu nebo sklopit pod různě ostrům úhlem na obě strany.

Obsahuje celkem 1 dílek: 1 moto kolečko

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám