Magformers Stavebnice Magformers - Moje první bugy červené

Nová kolekce designově pojaté bugyny s překvapivě mnoha variacemi karoserie.

Kód 1: 702006
899 Kč
790 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nová kolekce designově pojaté bugyny s překvapivě mnoha variacemi karoserie.

Dílky jsou plnobarevné z jedné strany modré a z druhé bílé (bez klasického poloprůzračného efektu) a v této barevné kombinaci jsou vyvedena i kolečka. Jsou navržené speciálně pro vnímání barev u menších dětí (2-4 roky). Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost dílků je samozřejmostí. Sada, ze které vytvoříte zdaleka nejen 16 v návodu vyobrazených modelů aut.

Stavebnice obsahuje 14 dílků: 2 čtverce, 4 výseče, 1 trojitý obdélník, 2 oblouky, 1 půlválec, 2 půlkruhy, 2 kolečka

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám