Magformers Stavebnice Magformers - Miracle Brain

Obsahuje všechny doposud vyráběné dílky a doplňky v jednom obřím balení (vč. všech doplňků, dílků, koleček s dálkovým ovládáním, světelných komponent, Carnival mechanismu, příslušenství ke stavebním strojům, magnetické kladky, spec. nástavce a…

EAN: 8809134366141
Kód 1: 63093
13 189 Kč
10 750 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Obsahuje všechny doposud vyráběné dílky a doplňky v jednom obřím balení (vč. všech doplňků, dílků, koleček s dálkovým ovládáním, světelných komponent, Carnival mechanismu, příslušenství ke stavebním strojům, magnetické kladky, spec. nástavce a zpevňující výztuhy pro velké větvené stavby, atd. atd..).

Součástí balení nejsou baterie, potřebovat budete 2 x 3ks obyčejných tužkových AAA (3 do koleček a 3 do ovládání). LED lucerna se nabíjí přes přiložený USB kabel, baterie tedy nepotřebuje.

 

Obsahuje celkem 298 dílků:258 dílků, 40 panelů ABC


Rozměry balení: 74,7 x 54 x 15 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám