Magformers Stavebnice Magformers - Koule

Sada Magformers "Koule" obsahuje 12 různobarevných magnetických kulových výsečí balených samostatně ve folii. Z 8 ks postavíte celeou jednu hladkou kouli. Vhodné pro jakékoliv kulovité kopule, a oblé tvary všeho druhu. Navazujícími dílky…

Kód 1: 60051
699 Kč
648 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Sada Magformers "Koule" obsahuje 12 různobarevných magnetických kulových výsečí balených samostatně ve folii.

Pozor, balíček obsahuje standardních 12 ks single-dílků, tj. defakto "kouli a půl", nikoliv tedy jen jednu celou kouli. Půlkouli či kouli doporučujeme tedy nakombinovat z kusových dílků.

Balení obsahuje 12 dílků: 12 kulových výsečí

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám