Magformers Stavebnice Magformers - Jumbo PLUS

Jumbo PLUS je o nové dílky rozšířená verze klasického Jumbo boxu - největšího velkokapacitního balení vhodného zejména pro mateřské školy, klubovny a herny. S Jumbo boxem se již nemusíte ve svých fantaziích omezovat počtem a variabilitou dílků…

EAN: 8809134604144
Kód 1: 60414
9 445 Kč
8 970 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Jumbo PLUS je o nové dílky rozšířená verze klasického Jumbo boxu - největšího velkokapacitního balení vhodného zejména pro mateřské školy, klubovny a herny. S Jumbo boxem se již nemusíte ve svých fantaziích omezovat počtem a variabilitou dílků téměř v ničem. Z tohoto balení postavíte neuvěřitelné množství domů, hradů, paláců, kosmických korábů, aut, strojů, letadel, lodí, mostů, robotů, věcí kolem nás, šperků nebo třeba celých futuristických měst. Stačí si prohlédnout naši stále se rozšiřující galerii staveb a nechat se inspirovat.

 

Např. díky 12ks pětiúhelníkům lze z Jumba stavět konstrukce obsahující kopule z pravidelného dvanáctistěnu, ze superčtverců a supertrojůhelníků pak velkoplošné architektonické stavby, se 4 jednokolečky samohybné moduly nebo funkční kolotoče a díky velkému počtu obou druhů trojúhelníků a ostatních speciálních tvarů snadno vytvoříte skoro jakákoliv zvířata, popř. i vlastní nadpřirozené bytosti.

 

Jumbo PLUS je zkrátka doslova napěchován všemy existujícími Magformers dílky ve štědrém množství a ideálním početním poměru.

 

Obsahuje celkem 177 dílků: 30 trojúhelníků, 45 čtverců, 8 kosočtverců, 8 vysokých trojúhelníků, 12 pětiúhelníků, 6 lichoběžníků, 2 obdélníky, 4 šestiúhelníky, 4 SUPER trojúhelníky, 6 SUPER čtverců, 10 výsečí, 5 oblouků, 4 obdélníčky, 2 trojité obdelníky, 3 podvozky koleček, 4 jednokolečka, 2 otočné figurky, 13 otočných panelů, 2 vrtule, 4 klouby, 2 kulomety, 1 satelitní anténa

 

Rozměry boxu: 42 x 28 x 17 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám