Magformers Stavebnice Magformers - iGEO cube

Obsahem této výukové stavebnice je 9 stejných dílků, z nichž každý je tvořen 3 dřevěnými kostkami spojených do pravého úhlu. Dílky se dají složit do jedné velké dvoubarevné krychle nebo se vzájermně spojovat do mnoha různých pravoúhlých…

EAN: 8809105481842
Kód 1: IGC10009
1 134 Kč
1 050 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Obsahem této výukové stavebnice je 9 stejných dílků, z nichž každý je tvořen 3 dřevěnými kostkami spojených do pravého úhlu. Dílky se dají složit do jedné velké dvoubarevné krychle nebo se vzájermně spojovat do mnoha různých pravoúhlých struktur. Nedílnou součástí je 84 výukových karet a 27 pracovních archů s mnoha různými úlohami určenými k procvičování prostorové představivosti. Formou zábavné hry si tak děti osvojí principy souměrnosti (rovinová i středová souměrnost), základy promítání siluet těles do 3 kolmých rovin či získají základní pojem o povrchu či objemu. Nejvíce kartiček je věnováno předlohám pro kreativní stavění schematických modelů známých předmětů a opakujících se vzorů. Většina kartiček je oboustranná (na opačné straně najdete vždy řešení daného úkolu). Početní zastoupení jednotlivých úloh je nejlépe patrné z této tabulky a jejich charakter z ukázek v galerii níže.

Většina materiálů s jednoduchým popisem je opatřeno jednoduchými instrukcemi v angličtině. Balení samozřejmě obsahuje také arch s překlady a vysvětlením všech úloh v češtině a od každého druhu úkolu vzorovou kartu v češtině. Výukové archy s větším zastoupením textu jsou celé v češtině. Sadu je tedy pro starší děti možné využít i k procvičování praktické angličtiny.

Úlohy vypadají zpočátku pro menší děti náročné, ze zkušenosti ale víme, že dítka formou hry do řádného využití stavebnice postupně dozrají (či dorostou:)

 

Obsahuje celkem: 9 dílků,126 magnetů, 84 výukových karet, 27 pracovních listů, 7 druhů aktivit (her / úloh)

 

Věk: ideálně od 5 let (obsahuje však i aktivity pro 3 leté či naopak až od 7 let)

 

 Rozměry balení: 38,5 x 28 x 5 cm

 

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám