Magformers Stavebnice Magformers - iGEO

iGEO je komplexní výuková sada obsahující magnetickou krychli, válec a kouli. Každé těleso je rozděleno 3 kolmými řezy na 8 stejných částí. Každý dílek je pokryt množstvím otočných magnetických terčíků, které se uvnitř protáčejí podle nastavení…

EAN: 8809105480296
Kód 1: IG10024
1 079 Kč
980 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

iGEO je komplexní výuková sada obsahující magnetickou krychli, válec a kouli. Každé těleso je rozděleno 3 kolmými řezy na 8 stejných částí. Každý dílek je pokryt množstvím otočných magnetických terčíků, které se uvnitř protáčejí podle nastavení polarity magnetu odpovídajícího páru (tzn. že dílky se vždy pouze přitahují). Terčíky jsou na povrchu překryty bezpečnostní nerezovou zátkou v hladkém zákryvu s plochou dílku.

 

Zásadní význam mají propracované výukové materiály (45 oboustranných kartiček), které jsou opatřeny jednoduchými instrukcemi v angličtině. Balení samozřejmě obsahuje od každého druhu jednu vzorovou kartu s instrukcemi v češtině, podle kterých pokračujete i u ostatních karet stejného typu. Pro starší děti možné využít ostatní karty i na procvičování praktické angličtiny.
Doprovodné materiály obsahují návod na 2 logické společenské hry, 10 výukových karet "symetrie a rotace", 13 karet na představivost v 2D/3D (modelování těles podle půdorysu), 12 karet se složitějšími úlohami z 3D představivosti (modelování podle 3 kolmých průmětů) a 10 karet s předlohami pro stavění schematických modelů předmětů kolem nás. Úlohy vypadají zpočátku pro menší děti náročné, ze zkušenosti ale víme, že dítka formou hry do řádného využití stavebnice postupně dozrají (či dorostou:) Tato stavebnice defakto obsahuje obě základní výukové sady iGEO-NiGEO-H doplněné o magnetickou kouli. Všechny 3 tělesa poskytují díky vzájemné kombinovatelnosti dílků mnohem pestřejší škálu využití.

 

Obsahuje celkem: 24 dílků, 160 magnetů, 45 výukových karet, 6 druhů aktivit (her / úloh)

 

 

věk: ideálně od 5 let (obsahuje však i aktivity pro 3 leté či naopak až od 7 let)

 

 

Rozměry balení: 17,5 x 40 x 11 cm

 

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám