Magformers Stavebnice Magformers - Dinosauři

A je to tu! Ani u Magformers nesmí chybět tolik oblíbení DINOSAUŘI.

Kód 1: 63117
3 069 Kč
2 850 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

A je to tu! Ani u Magformers nesmí chybět tolik oblíbení DINOSAUŘI.

U všech dílků je vždy jedna strana khaki zelená a druhá hnědá. Balení obsahuje rovněž 10  listů s předlohami pro stavění různých druhů kdysi skutečně žijících dinosaurů. Na každé kartě je také vyobrazena pravděpodobná skutečná podoba, vyznačen areál někdejšího geografického rozšíření i přibližná doba, ve které byl na Zemi tento druh hojný a některé další základní informace (stravovací strategie, apod.). 

Počet a kombinace obsažených dílků není nikterak slabou municí a tak kromě (nejen vyobrazených) dinosaurů lze z této stavebnice snadno budovat i celou škálu klasických staveb odpovídajících uvedené skladbě dílků. Vzhledem k barevné kombinaci dílků je tato sada vhodná např. pro vozidla, lodě či stavby a předměty zahrnující vojenskou tematiku či zemědělství:) Pro zajímavě rozšířené možnosti postačí v budoucnu přikoupit pár drobných doplňků (např. kolečka, jednokolečka, klouby, vrtule, anteny, pod...) a z Dinosaurů se rázem stává plnohodnotná sada vyšší střední kategorie.

Stavebnice obsahuje 65 dílků: 19 čtverců, 10 trojúhelníků, 8 vysokých trojúhelníků, 4 kosočtverců, 4 obdélníky, 4 lichoběžníky, 4 výseče, 2 oblouky, 4 obdélníčky, 4 výseče mezikruží, 2 superoblouky

 

Rozměry balení: 56 x 38 x 6 cm

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám