Magformers Stavebnice Magformers - Designer Premium

Klasický kreativní box řady Designer. Řada Designer bývá tradičně prosta funkčních příslušenství a veškeré sochání vychází z ryzího principu skládání geometrických tvarů do složitějších struktur. Z dílků v tomto boxu vykouzlíte skutečně téměř…

EAN: 8809134605028
Kód 1: 60502
4 628 Kč
4 150 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Klasický kreativní box řady Designer. Řada Designer bývá tradičně prosta funkčních příslušenství a veškeré sochání vychází z ryzího principu skládání geometrických tvarů do složitějších struktur. Z dílků v tomto boxu vykouzlíte skutečně téměř cokoliv.

 

Obsahuje celkem 92 dílků: 18 trojúhelníků, 20 čtverců, 4 kosočtverce, 2 lichoběžníky, 8 vysokých trojúhelníků, 8 výsečí, mezikruží, 4 minivýseče, 2 obloučky, 4 oblouky, 4 obdélníčky, 4 superobl, 4 kužely, 8 výsečí, 2 pravoúhlé trojúh.

 

Rozměry boxu: 27 x 25 x 17 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám