Magformers Stavebnice Magformers - Designer PLUS

Designer PLUS je o nové dílky rozšířená verze oblíbeného "Designer boxu", která dovoluje využívat zaoblené tvary a válcové plochy stejně tak jako přidávat volně spřažené části, které lze díky dvěma magnetickým kloubům vůči sobě libovolně…

EAN: 8809134604120
Kód 1: 60412
3 889 Kč
3 450 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Designer PLUS je o nové dílky rozšířená verze oblíbeného "Designer boxu", která dovoluje využívat zaoblené tvary a válcové plochy stejně tak jako přidávat volně spřažené části, které lze díky dvěma magnetickým kloubům vůči sobě libovolně natáčet.

 

Obsahuje celkem 78 dílků:20 trojúhelníků, 22 čtverců, 4 kosočtverce, 14 vysokých trojúhelníků, 2 lichoběžníky, 4 výseče, 2 oblouky,
4 obdélníčky, 4 otočné panely, 2 magnetické klouby

 

Rozměry boxu: 27 x 25 x 17 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám