Magformers Stavebnice Magformers - BB Block 64 ks

Nová stavebnice s 64 obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti.

Kód 1: BB810
6 773 Kč
5 890 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nová stavebnice s 64 obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti.

Obsahuje 64 ks dílů z oblíbené pěnové hmoty (EVA/SoftBlock), která je velmi pevná a pružná zároveň. Navíc oplývá příjemně sytými barvami v kombinaci s hebkým, "marcipánově" matným povrchem.

Je vhodná k velkým stavbám s reálnou užitnou hodnotou (domečky, do kterých se vejde několik dětí, funkční křesla, schůdky nebo kontejner na ostatní hračky, fotbalové brány, různé hradby, apod.). Jedna sada této stavebnice postačí, aby vytvořila atmosféru originálního dětského koutku. Vzdor své velikosti nebude překážet, neboť se elegantně uklidí ve formě některé z výše zmíněných funkčních objektů. Z BB bloků můžete také přetvářet interier herny či pokojíku pomocí různých přepážek a výklenků. Dílky mají dokonale zaoblené hrany a jsou měkké, takže nehrozí újma na zdraví ani při radostně impulsivním užívání bohatém na skočné prostocviky. Oblíbené jsou tedy i pro sportovněji laděné hry (dají se při cvičení mj. využívat coby různě tvarované podložky a opěry).

Oproti podobným stavebnicím jiných značek má větší dílky (7 - 42 cm) a jejich stěny jsou o poznání silnější (min. 2,5 cm) a odolnější. Všechny bločky jsou vzájemně kompatibilní (dají se přikupovat i po kusech), lze je umývat běžnými prostředky (např. v myčce na nádobí) a splňují nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy (ač to nedoporučujeme, lze je bez rizika i "kousat").

Velmi rychle se skládá i uklízí.

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 2 let
Načítám