Magformers Stavebnice Magformers - BB Block 21 ks

Nová stavebnice s 21 obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti.

Kód 1: BB201
2 418 Kč
1 999 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nová stavebnice s 21 obřími dílky pro stavby použitelné v životní velikosti.

Jedná se o cenově přístupnou verzi stavebnice BB block 64 s třetinovým obsahem dílků určenou především pro domácnosti.

Obsahuje 21 dílů z oblíbené pěnové hmoty (EVA/SoftBlock), která je velmi pevná a pružná zároveň. Navíc oplývá příjemně sytými barvami v kombinaci s hebkým, "marcipánově" matným povrchem.

Jedna sada této stavebnice postačí, aby vytvořila atmosféru originálního dětského koutku v dětském pokoji, kde se stane zároveň funkční dekorací. Z BB bloků můžete také přetvářet interier pokojíku pomocí různých přepážek a výklenků. Dílky mají dokonale zaoblené hrany a jsou měkké, takže nehrozí tělesná újma ani při sportovněji laděných hrách (dílky se dají využívat i při cvičení jako různě tvarované podložky a opěry).


Oproti podobným stavebnicím jiných značek má BB block větší dílky (7 - 42 cm) a jejich stěny jsou odolnější a o poznání silnější (min. 2,5 cm). Všechny bločky jsou vzájemně kompatibilní (dají se přikupovat i po jednotl. kusech), lze je umývat běžnými prostředky (např. v myčce na nádobí) a splňují ta nejpřísnější hygienická a bezpečnostní kriteria (ač to nedoporučujeme, lze je bez rizika i "kousat".

Velmi rychle se skládá i uklízí.

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 2 let
Načítám