Magformers Stavebnice Magformers - Architekt

Obří balení v dřevěném kufříku určené především pro MŠ a klubovny (289 dílků/1469 magnetů!)

EAN: 8809105480197
Kód 1: MA10289
9 990 Kč
9 790 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Obří balení v dřevěném kufříku určené především pro MŠ a klubovny (289 dílků/1469 magnetů!)

Zcela nová obří stavebnice určená především pro mateřské školy, větší rodiny, klubovny a družiny. Obsahuje 289 dřevěných dílků s 1469 (!!) magnetickými terčíky a pogumovanou metalickou podložku.

Dodává se v originálním dřevěném kufříku se zasouvacím víkem, rovněž magneticky aretovaným. Víko slouží spolu s metalickou podložkou zároveň jako pevná stavební plocha, ke které se dílky dostatečně pevně přichycují, takže se polotovary i výsledné stavby dají snadno přenášet bez nebezpečí kolapsu v důsledku kluzu či otřesů.

Z velkého Architekta postavíte skutečně téměř jakoukoliv stavbu - od chýší a vigvamů, přes mosty, věže, kostely až po hrady, zámky a fantaskní paláce včetně přilehlých zahrad, fontánek a altánů. Vzhledem k množství dílků vhodné pro kolektivní stavění či budování celých měst a osad. Většina dílků jr z přírodního bukového dřeva, některé jsou pak barvené ekologicky nezávadnými barvami. Splńuje nejpřísnější hygienická kriteria. Magnetický Architekt se stal v posledních letech velkým hitem ve školkách v západní Evropě, v Japonsku i domovské Koreji.

 

Hmotnost 6,7 kg, rozměr kufříku 40x34x10cm

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám