Magformers Stavebnice Magformers - 26

Magformers-26 je již mírně pokročilejší základní geometrická sada, ze které postavíte již mnoho konkrétních objektů jako jsou různé domečky, misky a jednoduchá zvířata.

EAN: 8809134361108
Kód 1: 63087
999 Kč
899 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Magformers-26 je již mírně pokročilejší základní geometrická sada, ze které postavíte již mnoho konkrétních objektů jako jsou různé domečky, misky a jednoduchá zvířata.

Nepřeberné množství kombinací lze docílit sestavováním ornamentů a obrázků v ploše, překvapivě efektní tvary už ovšem docílíte i při trojrozměrném modelování. Příkladem může být ucelená „koule" ze všech 18 čtverců a 8 trojúhelníků (tzv. Aškinuzeho těleso, které se řadí k tělesům archimedovským, tj. k mnohostěnům tvořeným dvěmi a více opakujícími se stěnami, které povrch tělesa beze zbytku vyplní, tj. např. klasický kopací míč apod.).

Stavebnice obsahuje 26 dílků: 18 čtverců a 8 trojúhelníků.

Rozměry balení: 28,9 x 24,4 x 5,3 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám