Seva Stavebnice CITY Jumbo

Stavebnice SEVA City Jumbo kombinuje stavebnice SEVA City 1 a SEVA City 2. V boxu naleznete celkem 686 základních dílků včetně zvukových a led modulů.

EAN: 8592812176346
Kód 1: 0301-59
1 699 Kč
1 573 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Chcete mít doma SEVU, která umí vydávat zvuky motoru a klaksonu a zároveň dokáže blikat? Tak právě pro Vás je určena SEVA City Jumbo. Tento velký praktický box kombinuje dílky stavebnice SEVA City 1 a 2. SEVA City Jumbo u dětí zaujme zrakové smysly a díky barevně blikajícím LED modulům se stavebnice rozsvítí. Součástí jsou také zvukové moduly, které postaveným vozidlům dodají zvuk motoru nebo klaksonu. Během chvíle se z Vašich dětí stane pilot letadla nebo řidič formule jedna. Obrovskou výhodou stavebnic SEVA je, že dětem zlepšuje fantazii, prostorovou představivost a manuální zručnost, aniž by o tom sami věděly.

Seva City Jumbo obsahuje 686 základních dílků včetně zvukových a led modulů.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Rozměry: 40 x 30 x 20 cm

Hmotnost: 2,670 kg

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Kromě Série SEVA CITY, která je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní SEVA ve vojenských barvách.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Bezpečnost především!!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

Pro větší náročnost doporučujeme pro děti od 6 let.

 

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám