Seva Stavebnice 5 Technic

Stavebnice Seva 5 Technic dokáže vaše stavby dokonale rozhýbat. V této stavebnici naleznete celkem 719 základních dílků, ze kterých lze postavit spoustu různých modelů a staveb. 

EAN: 8592812183009
Kód 1: 0301-9
Kód 2: 40000319
949 Kč
873 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva 5 Technic dokáže vaše stavby dokonale rozhýbat. V této stavebnici naleznete celkem 719 základních dílků, ze kterých lze postavit spoustu různých modelů a staveb. Například kombajn, domeček, nákladní helikoptéru a mnoho dalších. Tato sada je ideální pro složité a velké stavby. Když máte dostatek dílků, můžete s ní postavit v podstatě cokoli. Její koncepce je založena na několika málo různých dílech, které je možné libovolně kombinovat, takže mohou vznikat úžasná a originální díla. Princip stavby je velice jednoduchý nejprve vytvoříte kostru z modrých dílků, které spojíte bílými kostičkami. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u domků či karoserii u aut. Jednoduché věci zvládne hravě postavit i pětileté dítě. 

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. 
Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí. 

Rozměry: 35 x 33 x 9 cm

Hmotnost: 1,813 kg

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 4 let
Počet dílků stavebnice:719
Načítám