Seva Stavebnice 4 UNI

To bude hukot! Stíhačka, vrtulník nebo formule bude svištět u vás v pokoji. SEVA 4 nemá přívlastek UNI pro nic za nic. Najdete tu velké množství různých dílů a sestavíte z ní opravdu vše co Vás napadne.

EAN: 8592812181005
Kód 1: 0301-7
699 Kč
596 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Pokud přemýšlíte o rozšíření základních sad (Seva 1, 2, nebo 3) pak je stavebnice Seva 4 UNI pro vás ta pravá. V této stavebnici naleznete 670 základních dílků, které jsou rozšířeny o traktorová kola, rozdílné destičky (výplně, obklady), sedačky, světla, volant a o speciální základní dílky "spojky".

To bude hukot! Stíhačka, vrtulník nebo formule bude svištět u vás v pokoji. SEVA 4 nemá přívlastek UNI pro nic za nic. Najdete tu velké množství různých dílů a sestavíte z ní opravdu vše co Vás napadne.

Stavebnice Seva 4 UNI je opravdu univerzální. Oproti stavebnicím Seva 1, 2 a 3 tu najdete traktorová kola, terénní kola, volant, sedadla, světla atd. Vozidla všeho druhu už budou mít vše, co mají mít. Navíc tu jsou ješě kloubové díly, křížové spojky, díky kterým už nebudete muset stavět pouze pravé úhly. Seva 4 UNI je určena pro děti od 4 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979. Je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky, ... Ryze česká stavebnice Seva neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod, proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 4 let
Načítám