Seva Stavebnice 2v1

Stavebnice Seva 2v1 je stvořena jak pro holky tak pro kluky. Ze 167 dílků lze totiž postavit jak kočárek tak i tahač kamionu.

EAN: 8592812176148
Kód 1: 0301-41
319 Kč
269 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Skladem
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva 2v1 je stvořena jak pro holky tak pro kluky. Ze 167 dílků lze totiž postavit jak kočárek tak i tahač kamionu.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Série SEVA CITY 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí Seva je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní Seva ve vojenských barvách.

Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat

Rozměry: 31 x 16 x 7 cm

Hmotnost: 0,4805 kg

 

 

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:167
Věk:Od 4 let
Načítám