Seva Monti System Western Star - GKR Transport MS 68

Postavte si model auta Western Star - GKR Transport MS 68 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

EAN: 8592812103397
Kód 1: B0107-68
519 Kč
433 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 2 ks
Centrální sklad Poslední 4 ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

 

Když brázdíš stovky nekonečných kilometrů silnic ve svém kamionu, jako by ses ocitl v jiném světě. Ve světě, kde jsi jenom ty a tvůj truck. Dnem i nocí se neomylně blížíš ke svému cíli. Tak na nic nečejkej, nastartuj a vyjeď vstříc dalším kilometrům.

Postavte si model auta Western Star - GKR Transport MS 68 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

 

První modely aut České stavebnice Monti System přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 8 let.

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!

 

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 8 let
Načítám