Seva Monti System Terénní auto - Technic Service MS 01

Postavte si model terénního auta Technic Service MS 01 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:35.

EAN: 8592812101003
Kód 1: B0101-1
239 Kč
215 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Byla tuhá zima, blížily se Vánoce a sněhové bouře za sebou zanechávaly desítky centimetrů sněhu. Všichni se doma těšili ze sváteční pohody. Jenom tihle tvrdí hoši nocí brázdili silnice se svými pluhy, aby lidé mohli ráno vyrazit do ulic. Chceš jim pomoci? Tak nasedni a vyjeď noci vstříc.

Postavte si model terénního auta Technic Service MS 01 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:35.

První modely aut České stavebnice Monti Systém přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 6 let

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!


Model v měřítku 1:35

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám