Seva Monti System terénní auta - Safari Tourist MS 02

Postavte si model terénního auta Safari Tourist MS 02 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:35.

EAN: 8592812102000
Kód 1: B0101-2
235 Kč
196 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Postavte si model terénního auta Safari Tourist MS 02 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:35.

První modely aut České stavebnice Monti Systém přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněná, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 6 let

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám