Seva Monti System Tatra - Truck Trial MS 76

Postavte si model auta Tatra - Truck Trial MS 76 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

EAN: 8592812107609
Kód 1: B0104-76
329 Kč
273 Kč cena s DPH
Prodejna DON Posledních 5 ks
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Postavte si model auta Tatra - Dakar doprovod 1988 MS 75 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

Model Monti System 76 – Truck Trial. Sestavte si model Tatry 815 6x6 ve velmi atraktivním truck trialovém provedení.

Monti System 76 – Truck Trial je vyroben v měřítku 1:48 jako všechny naše Tatry. Obtížnost složení je STANDARD – střední obtížnost. Monti System 76 je doporučen pro děti od 6 let a skládá se z 39 dílků. I tento model je inspirován skutečnou Tatrou 815 6x6, která se účastní truck trialových závodů po celé ČR. Řidičem tohoto speciálu se startovním číslem 450 je pan Pavel Vrbický a spolujezdce mu dělají pánové Jiří Coufal a Michal Kraus. Součástí balení jsou samozřejmě i polepy, které jsou věrnou kopií originálních samolepek.

Historie vozu

Píše se rok 1988 a Karel Loprais se svým týmem získal na slavné rallye Paříž-Dakar svůj první ze šesti titulů. Rok 1988 byl pro české posádky za volantem kamionů velmi úspěšný. Hned za Karlem Lopraisem skončila další česká posádka Liazu ve složení Jiří Moskal, František Vojtíšek a Pavel Záleský. Jubilenního desátého ročníku této rallye se účastnila i Tatra 815 6x6 se startovním číslem 686. Tuto Tatru do rallye vyslal monacký speditér Otto Bruc a tento doprovodný kamión jel jako komerční asistence pro jiné účastníky rallye.

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28.

První modely aut České stavebnice Monti System přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 6 let.

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám