Seva Monti System Scania - Tarmac MS 65

Postavte si model auta Scania Tarmac MS 65 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

EAN: 8592812103359
Kód 1: B0110-65
799 Kč
745 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 2 ks
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

 

Na každé stavbě je zapotřebí náklaďák pro odvoz zeminy nebo přivážení nových stavebních dílů. Je to tvrdá práce pro pořádné chlapy, ale na konci můžeš říkat, že jsi přispěl k dokončení stavby. Chceš zažít ten pocit? Tak neváhej, nalož a odvez další hromadu hlíny.

Postavte si model auta Scania Tarmac MS 65 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48.

První modely aut České stavebnice Monti System přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 8 let.

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!

 

Balení:1 ks
Věk:Od 8 let
Načítám