Seva Monti System Renault - Police MS 41

Postavte si model auta Renault Maxi 5 Turbo - Police MS 41 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:28.

EAN: 8592812101201
Kód 1: B0105-41
219 Kč
178 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

 

Postavte si model auta Renault Maxi 5 Turbo - Police MS 41 bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:28.

První modely aut České stavebnice Monti System přicházejí na trh roku 1984. Jejich velikou výhodou, oproti ostatním modelům, je snadná montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti System odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

Doposud bylo vyrobeno cca na osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty! Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na vašem uvážení. Pro porovnání - jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak mají okolo 200 dílů.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 6 let

Ideální dárek NEJEN pro tatínky!

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám