Millaminis Moje první policejní stanice - 8 ks v sáčku

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života a zároveň mohou začít poznávat různá zvířátka, barvy nebo tvary. Další předností je odolnost vůči vodě,…

EAN: 8595615200690
Kód 1: 37300069
149 Kč
120 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života a zároveň mohou začít poznávat různá zvířátka, barvy nebo tvary. Další předností je odolnost vůči vodě, děti tak mohou směle pokračovat v hraní například ve vaně. Hračky Millaminis jsou zcela bezpečné, měkké a pružné.

Moje první POLICEJNÍ STABICE poskytne prostředí, kde se z dětí stanou během chvíle policisté. Set policejní stanice rozvíjí dětskou fantazii, zdokonaluje motoriku a děti naučí mimo jiné roli policie v lidském životě, povinnost dodržovat pravidla nebo dopravní nauku. Stavebnice je vyrobena z měkkého zdravotně nezávadného materiálu. Hračka je vhodná pro hraní venku, ve vodě nebo kdekoli, kde si Vaše dítě rádo hraje.

 

Millaminis je zcela originální českou hračkou.

 

Balení:1 ks
Věk:Od 0 měsíců
Načítám