Millaminis Moje první dopravní značky - 8 ks v sáčku

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života. V následujících letech mohou děti přejít ke složitějším hračkám v podobě stavebnic. Díky těmto hračkám…

EAN: 8595615200799
Kód 1: 37300079
149 Kč
120 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života. V následujících letech mohou děti přejít ke složitějším hračkám v podobě stavebnic. Díky těmto hračkám si děti zlepšují uvědomění tvarů, velikostí, barev nebo návaznosti jednoho prvku k druhému. Hra dále rozvíjí jejich motorické schopnosti a koordinaci rukou. Děti v tomto vývojovém období zapojují představivost a stavebnice je pro ně proto značným pomocníkem, který nenásilnou formou rozvíjí jejich myšlení a řeč. A pokračují ve svém vzdělávání například v podobě učení dopravních značek nebo různých lidských profesí. 

Hračky Millaminis jsou zcela bezpečné, měkké a pružné. Další předností je odolnost vůči vodě, děti tak mohou směle pokračovat v hraní například ve vaně. A nejen ony ocení to, že jednotlivé prvky stavebnice jsou lehce uchopitelné a bez ostrých hran.

Moje první dopravní značky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Hračka je vhodná pro hraní venku, ve vodě nebo kdekoli, kde si Vaše dítě rádo hraje. Rozvíjí jemnou dětskou motoriku. V kombinaci s městskými auty, silnicemi a kolejemi vytvoříte ideální prostředí pro vzdělávání dětí v rámci dopravní nauky. Lze kombinovat s dalšími produkty.

Sada obsahuje 8 značek o velikosti 10 cm.

 

Millaminis je zcela originální českou hračkou.

Balení:1 ks
Věk:Od 0 měsíců
Načítám