LEGO Friends 41403 - Herní boxík: Mia

Posilte pečovatelský instinkt dětí pomocí sady Lego Friends Herní boxík: Mia. Uvnitř průsvitného třpytivého pouzdra se nachází miniaturní svět s tematikou péče o domácí mazlíčky. Dárek se nejvíce hodí pro děti, které milují zvířátka a mají rády…

EAN: 5702016618891
Kód 1: 2241403
Kód 2: 41403LEG
249 Kč
225 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Posilte pečovatelský instinkt dětí pomocí sady Lego Friends Herní boxík: Mia. Uvnitř průsvitného třpytivého pouzdra se nachází miniaturní svět s tematikou péče o domácí mazlíčky. Dárek se nejvíce hodí pro děti, které milují zvířátka a mají rády kompaktní hračky. 

Krabička plná pokladů. Veškeré prvky obsažené v této veterinářské stavebnici jsou odnímatelné, takže si děti můžou užívat kreativního hraní bez hranic. Tyto dílky lze ale připojit i k základně boxíku, čímž si zajistíte bezstarostnou zábavu na cestách – už žádné chybějící kostky! Boxík se dá rozdělit, takže se o zábavu s veterinární klinikou mohou děti podělit s kamarády.

Pokud si děti tuto veterinární stavebnici zamilují, mají možnost nasbírat ještě další 4. Každá z těchto přenosných hraček v sobě ukrývá tajemného mazlíčka v nahodilé barvě – sledujte radost dětí při objevování roztomilého mazlíčka, který se schovává uvnitř! Stohovatelná hračka má také postranní panty, díky kterým ji lze připojit k ostatním boxíkům, a tvořit tak bezvadné tvary. Představte dětem svět městečka Heartlake, kde se jim dostane vřelého přivítání a kde najdou speciální přátele, kteří jsou stejní, jako ony samy.

Rozměry kusového balení: 21 x 5 x 15 cm

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám