LEGO Friends 41366 - Olivia a kavárna s dortíky

Nakombinuj dobroty a technologie v sadě Lego Friends Olivia a cukrárna s dortíky se spoustou vychytávek pro nápadité hraní. 

EAN: 5702016369410
Kód 1: 2241366
Kód 2: 41366LEG
799 Kč
715 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nakombinuj dobroty a technologie v sadě Lego Friends Olivia a cukrárna s dortíky se spoustou vychytávek pro nápadité hraní. Stejně jako sushi restaurace v moderní čtvrti městečka Heartlake, tak i cukrárna je vybavena otočným pultem, který se otáčí pomocí ozubených koleček. Lego Friends cukrárna je také vybavena skvělým strojem na dortíky, vnitřními a venkovními jídelními prostory, kuchyní s troubou, dřezem a nádobím na výrobu dobrot. Pro ještě více zábavy je v této sadě i vozítko, na kterou můžeš naložit zákusky a rozvézt je po celém městečku Heartlake.

Součástí sady jsou 2 minifigurky - Olivia a Emma, a navíc figurka robota. Tato stavebnice má pult s funkcí otáčení, dortíkovač s dávkovací funkcí, kuchyni s dřezem a otevírací troubou, venkovní stůl a doručovací vozítko. Doplňky zahrnují zákusky, metličku, přísady na vaření, nástroj pro zdobení dortíků, hrnec, klíč, mixér, kávovar, pokladnu, účet, slunečník, stroj na mléko a hrnek. Vytvářej a zdob lahodné zákusky v této zábavné sadě. Použij skvělý stroj na dortíky nebo si jeden vyber z rotujícího obslužného pultu, stejně jako v sushi restauraci. Můžeš ho také ozdobit holografickou samolepkou, která se leskne, když se pult otáčí. Sady Lego Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné. 

Měří přes 13 cm na výšku, 19 cm na šířku a 11 cm do hloubky. Vozítko na rozvoz objednávek měří přes 5 cm na výšku, 7 cm na délku a 3 cm na šířku.

Rozměry kusového balení: 26 x 8 x 76 cm

 

Balení:1 ks
Věk:6+
Načítám