Revell Anatomický model X-ray SnapsKit - Mamut - Výprodej

Anatomický model vysoké kvality s profesionálně nabarvenými částmi. Balení obsahuje 30 jednotlivých částí ke složení modelu s podrobným návodem a popisem.

EAN: 4009803020921
Kód 1: 18-5704
Kód 2: 02092
1 199 Kč
855 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Anatomický model X-rya SnapsKit - Mamut.

Popis modelu:
Anatomický model vysoké kvality s profesionálně nabarvenými částmi. Balení obsahuje 30 jednotlivých částí ke složení modelu s podrobným návodem a popisem.

Informace o modelu:
Býložravý mamut srstnatý je po genetické stránce příbuzným současných slonů, zejména slona indického. Většina jich vyhynula ke konci pleistocénu, tedy zhruba před 12 000 lety. Dospělý mamut měřil v kohoutku mezi 2,8 m a 3,7 m a vážil až 8 tun. Jeho kožich byl tvořen tlustými vrstvami chlupů, z nichž každý mohl měřit na délku až 90 cm – odtud název "mamut srstnatý". Díky němu byl tento druh velmi dobře uzpůsobený pro přežití v klimatických podmínkách doby ledové. 

Důležité: Tento model je zásadně vzdělávacího charakteru a jako takový by měl nalézt své místo vedle vědeckých experimentů či chemických sad. Jednoduchý na sestavení. Stačí pouze spojit jednotlivé části, není potřeba žádných nožů ani kleští.

X-ray – to jsou přesné, předbarvené zacvakávací stavebnice.

Jedná se o autentické duplikáty s celou kostrou i orgány. Zvláštností modelů je, že i po jejich složení umožňují vidět vnitřní stavbu těla těchto zvířat, a to díky některým průhledným částem. Skvělé modely, které mladým vědcům názorně vysvětlují, jak příroda pracuje, a berou je na vzrušující poznávací cestu anatomií zvířat.

Technické údaje:
Délka: 180 mm
Výška: 150 mm
Počet dílů: 30

Doporučeno pro děti od 8 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Balení:1 ks
Věk:Od 8 let
Načítám