Cheva Stavebnice Cheva - Koš plný kostek - 2 kg kostek

V koši plném kostek objevíte základní kostky a desky vhodné k dalším produktům s označením Cheva. V balení naleznete 360 až 400 kostek a od každého druhu tu objevíte něco.

EAN: 8595018905796
Kód 1: CH5000040
Kód 2: 49000380
527 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 51ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

V koši plném kostek objevíte základní kostky a desky vhodné k dalším produktům s označením Cheva. Každý koš je originál. Koš se stavebnicí obsahuje 2kilogramový plastový pytel se základními kostkami a deskami. Každý koš se trochu liší a od každého druhu v něm objevíte něco. Počet kostiček není přesně daný, v balení najdete od 360 do 400 kousků. 

  • V balení naleznete 360 až 400 kostek a od každého druhu tu objevíte něco

  • Žádný koš není stejný a každý obsahuje něco trochu jiného - balení většinou NEOBSAHUJE kolečka (tím, že je každé balení jiné, je možné, že v některém balení jsou a v některém ne. Počítejte tedy spíše s tím, že tam nejsou)

  • Kostky jsou vyrobené z kvalitního plastu

Koš plný kostek představuje perfektní hračku pro každé dítě od 6 let, neboť rozvíjí logické myšlení i tvořivost a podporuje trpělivost a vytrvalost. Produkt nese označení Cheva, což znamená, že je kompatibilní se všemi dalšími stavebnicemi s touto ochrannou známkou. Stavebnice Cheva rozvíjí tvořivost, logické myšlení i vytrvalost dítěte.

Koše jsou v různých barvách. Obrázek je ilustrační.

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 360
Věk: Od 6 let
Načítám