LEGO Harry Potter 76439 - Ollivanderův obchod a Obchod madame Malkinové

Otevřete Ollivanderův obchod a Obchod madame Malkinové a užijte si kouzelná dobrodružství s touto stavebnicí z řady Lego Harry Potter Příčná ulice.
EAN: 5702017583167
Kód 1: 2276439
Kód 2: 76439LEG
1 919 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Otevřete Ollivanderův obchod a Obchod madame Malkinové a užijte si kouzelná dobrodružství s touto stavebnicí z řady Lego Harry Potter Příčná ulice. Magická hračka pro kluky, holky a fanoušky Harryho Pottera od 8 let obsahuje propracované modely 2 slavných obchodů v Příčné ulici z kostek Lego plné hravých doplňků. Na policích Ollivanderova obchodu s hůlkami najdete vyjímatelnou krabici s hůlkou Harryho Pottera, stojany na hůlky, žebřík a celkem 26 hůlek. V obchodě madame Malkinové Oděvy pro každou příležitost najdete figuríny, klobouky a pláště. Nechybí 6 sběratelských minifigurek Lego – Harry Potter, Garrick Ollivander, madame Malkinová, Padma Patilová, student magie a čarodějnice s prodejním vozíkem plným květin pro kreativní hraní.

Ollivanderovův obchod a Obchod madame Malkinové lze propojit mezi sebou nebo k dalším modelům z řady Lego Harry Potter Příčná ulice (prodávají se samostatně) a vytvořit tak okouzlující nákupní ulici z kostek.

  • Ollivanders obchod s hůlkami měří přes 19 cm na výšku, 12 cm na šířku a 11 cm do hloubky

  • Počet dílků: 744

Objevte intuitivní návody na stavění v aplikaci Lego Builder, které umožňují stavitelům přibližovat a otáčet 3D pohledy na jejich modely, sledovat jejich stavění.

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 37,8 x 35,4 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 744
Věk: Od 8 let
Načítám