LEGO Harry Piotter 76435 - Bradavický hrad: Velká síň

Pozvěte svého malého kouzelníka, čarodějnici nebo mudlu na setkání se studenty a učiteli ve Velké síni v této velkolepé stavebnici Lego Harry Potter Bradavický hrad pro děti.
EAN: 5702017583150
Kód 1: 2276435
Kód 2: 76435LEG
4 455 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Pozvěte svého malého kouzelníka, čarodějnici nebo mudlu na setkání se studenty a učiteli ve Velké síni v této velkolepé stavebnici Lego Harry Potter Bradavický hrad pro děti. Tento model hradu představuje magický dárek pro kluky, holky a fanoušky Harryho Pottera od 10 let a obsahuje vůbec největší model Velké síně z kostek Lego, která je plná autentických detailů včetně vznášejících se svíček a iluze oblohy. Prozkoumejte také nádvoří a kobku s tajným vchodem a 3 propracovanými místnostmi – koupelnou, chodbou a společenskou místností Mrzimoru, které lze vysunout ven pro snadný přístup. Tato sběratelská stavebnice obsahuje 11 postav, včetně Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Albuse Brumbála a horského trolla pro kreativní hraní, a k tomu navíc 5 ze 14 náhodně vybraných sběratelských bradavických portrétů na vystavení.

  • Sestavitelný hrad je 40 cm vysoký, 44 cm široký a 21 cm hluboký

  • Počet dílků: 1732

Tato sada je součástí řady modulárních stavebnic Lego Harry Potter (prodávají se samostatně), jejichž spojením vytvoříte ten největší Bradavický hrad z kostek vůbec.

Aplikace Lego Builder vezme vaše dítě na intuitivní stavební dobrodružství. Skvělé funkce umožňují dětem přibližovat a otáčet 3D pohledy na modely a sledovat jejich stavění.

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 52,3 x 9 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 1732
Věk: Od 10 let
Načítám