LEGO Harry Potter 76434 - Aragog v Zapovězeném lese

Malí kouzelníci, čarodějnice a mudlové se se stavebnicí s Aragogem z řady Lego Harry Potter vydají na kouzelná dobrodružství v Zapovězeném lese.
EAN: 5702017599519
Kód 1: 2276434
Kód 2: 76434LEG
385 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Malí kouzelníci, čarodějnice a mudlové se se stavebnicí s Aragogem z řady Lego Harry Potter vydají na kouzelná dobrodružství v Zapovězeném lese. Sada představuje magický dárek pro kluky, holky a fanoušky Harryho Pottera od 7 let. Součástí je dosud největší a nejrealističtější figurka Aragoga z kostek Lego s pohyblivýma nohama, tesáky a makadly a minifigurky Harryho Pottera a Rona Weasleyho, z nichž má každý veselý a vyděšený obličej, a navíc hůlky a lucerna. Nechybí ani malá sestavitelná scéna ze Zapovězeného lesa, 2 figurky pavoučích mláďat a pavučina, která přináší ještě více kouzelných herních možností.

  • Pavouk je 7 cm vysoký, 16 cm dlouhý a 18 cm široký

  • Počet dílků: 195

Dopřejte dětem ještě zábavnější kreativní zážitek s aplikací Lego Builder, kde mohou během stavění přibližovat a otáčet digitální verzi modelu ve 3D, sledovat postup a ukládat stavebnice. Tato sběratelská sada je součástí rozsáhlé řady stavebnic Lego Harry Potter (prodávají se samostatně), se kterými si fanoušci vytvoří spoustu vlastních kouzelných příběhů.

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 14 x 26 x 4,8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 195
Věk: Od 7 let
Načítám