LEGO Harry Potter 76433 - Mandragora

Dopřejte dětem kouzelnou hodinu bylinkářství v Bradavicích se stavebnicí Harry Potter Mandragora, vůbec první figurkou této křičící rostliny z kostek Lego.
EAN: 5702017583143
Kód 1: 2276433
Kód 2: 76433LEG
1 495 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte dětem kouzelnou hodinu bylinkářství v Bradavicích se stavebnicí Harry Potter Mandragora, vůbec první figurkou této křičící rostliny z kostek Lego. Stavebnice představuje kouzelný dárek a dekoraci pro nápadité holky, kluky a fanoušky Harryho Pottera od 10 let. Obsahuje pohyblivý model mandragory v téměř životní velikosti a sestavitelný květináč, který umožňuje vytvořit hravou výstavku. Položte listy mandragory, vyjměte ji z květináče a pohybujte její hrudí nahoru a dolů, abyste rozpohybovali její ústa a končetiny, a bude vypadat, jako by křičela.

  • V květináči je mandragora vysoká 27 cm

  • Počet dílků: 579

Dopřejte dětem kreativní zážitek s aplikací Lego Builder, kde mohou během stavění přibližovat a otáčet digitální verzi modelu ve 3D, sledovat postup a ukládat stavebnice. Toto neobvyklé kouzelné stvoření je součástí rozsáhlé kolekce LEGO Harry Potter (stavebnice se prodávají samostatně), která přináší neomezené možnosti stavění a hraní kouzelných příběhů.

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 28,2 x 26,2 x 7,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 579
Věk: Od 10 let
Načítám