LEGO Harry Potter 76431 - Bradavický hrad: Hodina lektvarů

Zapište svou malou čarodějku, kouzelníka nebo mudlu na hodinu lektvarů na Bradavickém hradě s touto sběratelskou stavebnicí Lego Harry Potter pro děti od 8 let.
EAN: 5702017583136
Kód 1: 2276431
Kód 2: 76431LEG
849 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Zapište svou malou čarodějku, kouzelníka nebo mudlu na hodinu lektvarů na Bradavickém hradě s touto sběratelskou stavebnicí Lego Harry Potter pro děti od 8 let. Sada obsahuje sestavitelnou učebnu ze světa Harryho Pottera, kterou lze otevřít pro snadný přístup. Prozkoumejte celou řadu autentických detailů – tabuli s postupy na výrobu lektvarů, lahvičkami s dílky představujícími přísadami do lektvarů, které můžete míchat v kotlíku, a dalším vybavením, které malé stavitele inspiruje ke kreativnímu hraní. Nechybí 2 ze 14 sběratelských bradavických portrétů a minifigurka Lego profesora Severuse Snapea a studentů Hermiony Grangerové, Pansy Parkinsonové a Seamuse Finnigana, se kterými si děti připomenou příběhy z filmů o Harrym Potterovi.

  • Sestavitelná učebna na hradě Bradavice je 8 cm vysoká, 13 cm široká a 9 cm hluboká a lze ji otevřít pro hraní

  • Počet dílků: 397

Tato kouzelná stavebnice je skvělý způsob, jak dětem a novým fanouškům Harryho Pottera představit svět čar a kouzel z kostek Lego. Tato sada je součástí řady modulárních stavebnic Lego Harry Potter (prodávají se samostatně), jejichž spojením vytvoříte ten největší Bradavický hrad z kostek Lego vůbec. 

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26,2 x 7,2 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 397
Věk: Od 8 let
Načítám