LEGO DC 76274 - Batman a Batmobil vs. Harley Quinn a Mr. Freeze

Tento model Batmobilu inspirovaný seriálem Batman: The Animated Series s akčními figurkami superhrdinů zabaví všechny děti od 8 let.
EAN: 5702017590257
Kód 1: 2276274
Kód 2: 76274LEG
1 279 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Tento model Batmobilu inspirovaný seriálem Batman: The Animated Series s akčními figurkami superhrdinů zabaví všechny děti od 8 let. Po dobrodružném dni si děti mohou stavebnici Batman a Batmobil vs. Harley Quinn a Mr. Freeze vystavit na odiv otočném podstavci. Ponořte se do dobrodružství s Batmanem díky této stavebnici Lego s Batmobilem, Batmanem, Harley Quinn a Mr. Freezem. Tato stavebnice Lego Batman má na kapotě 2 odnímatelné odpalovače a dveře do kokpitu, které lze zvednout a odhalit tak sedadlo řidiče a ovládací panel. Když se Batmobil pohybuje, otáčí se plamen ve výfuku. Mezi doplňky patří kladivo, odpalovač a tvarovaný plášť pro Batmana.

Díky otočnému podstavci a cedulce s popiskem si úchvatný model Lego Batman Batmobil prohlédnete ze všech úhlů.

  • Batmobil je dlouhý 28 cm

  • Počet dílků: 435

Pro porci digitální zábavy navíc mohou stavitelé přibližovat a otáčet stavebnice ve 3D a sledovat svůj pokrok v zábavné a intuitivní aplikaci Lego Builder. Stavebnice představuje skvělý dárek pro děti, které mají rády Batmana, superhrdiny a parádní vozidla. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavět.  Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38,2 x 5,65 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman, DC Batman
Počet dílků stavebnice: 435
Věk: Od 8 let
Načítám