LEGO DC 76273 - Sestavitelná figurka: Batman a motorka Bat-Pod

Pohyblivá stavebnice Lego DC Batman Sestavitelná figurka: Batman a motorka Bat-Pod představuje úchvatnou akční figurku inspirovanou filmem Temný rytíř a potěší fanoušky slavného superhrdiny od 12 let.
EAN: 5702017590240
Kód 1: 2276273
Kód 2: 76273LEG
1 615 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Pohyblivá stavebnice Lego DC Batman Sestavitelná figurka: Batman a motorka Bat-Pod představuje úchvatnou akční figurku inspirovanou filmem Temný rytíř a potěší fanoušky slavného superhrdiny od 12 let. Tato vysoká, propracovaná hračka je plně pohyblivá, měří přes 26 cm na výšku a je také parádním sběratelským kouskem. Pohyblivá ramena, paže, kyčle a nohy umožní dětem figurku napolohovat do parádních dynamických póz. Figurka superhrdiny je tak vhodná na stavění, hraní i vystavování. Stavebnice s autenticky propracovanou akční figurkou Batmana obsahuje parádní elegantní motorku Bat-Pod se 2 odpalovači.

  • Figurka Batman je vysoká 26 cm 

  • Počet dílků: 713

Pro ještě větší digitální zábavy mohou stavitelé přibližovat a otáčet stavebnice ve 3D a sledovat svůj pokrok pomocí zábavné a intuitivní aplikace LEGO Builder. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavět.  Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38,2 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman, DC Batman
Počet dílků stavebnice: 713
Věk: Od 12 let
Načítám