LEGO DC 76272 - Batmanova jeskyně a Batman, Batgirl a Joker

Hledáte dobrodružný superhrdinský dárek s Batmanem pro děti od 4 let? Tato stavebnice Lego s Batmanovou jeskyní je pro vás to pravé!
EAN: 5702017590233
Kód 1: 2276272
Kód 2: 76272LEG
709 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Hledáte dobrodružný superhrdinský dárek s Batmanem pro děti od 4 let? Tato stavebnice Lego s Batmanovou jeskyní je pro vás to pravé! Sada Batmanova jeskyně a Batman, Batgirl a Joker je plná praktických a tvořivých aktivit a pomáhá dětem zvýšit sebevědomí a zlepšit soustředění a schopnost řešit problémy. Tato úžasná hračka neobsahuje jen Batmanovu jeskyni, ale také 3 minifigurky – Batmana, Batgirl a Jokera –, letadlo Batwing se skládacími křídly, autíčko, vystřelovač disků, věznici a zábavné doplňky, včetně pavouka svítícího ve tmě. Model má navíc řadu praktických funkcí, jako je katapult se spínačem nebo „vybuchující“ dveře vězení. Součástí stavebnice je začátečnická kostka s podvozkem, se kterou se děti hravě pustí do stavění. 

  • Hračka je 11 cm vysoká, 13 cm široká a 6 cm hluboká

  • Počet dílků: 184

Nechybí intuitivní návod v podobě zábavného obrázkového příběhu. Pro ještě více digitální zábavy mohou stavitelé přibližovat a otáčet modely ve 3D a sledovat svůj pokrok pomocí zábavné a intuitivní aplikace Lego Builder. Tato kreativní stavebnice představuje skvělý dárek z řady Lego Batman pro děti a začínající superhrdiny. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavět.  Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19,1 x 26 x 7,2 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman, DC Batman
Počet dílků stavebnice: 184
Věk: Od 4 let
Načítám