LEGO DC 76270 - Batman v robotickém brnění

Tento robotický oblek Batmana potěší fanoušky akčních superhrdinů a robotů od 6 let.
EAN: 5702017590219
Kód 1: 2276270
Kód 2: 76270LEG
299 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tento robotický oblek Batmana potěší fanoušky akčních superhrdinů a robotů od 6 let. Díky velké figurce Batmana a minifigurce pilota superhrdiny je stavebnice Batman v robotickém brnění perfektním dárkem pro malé bojovníky proti zločinu po celém světě. Děti usadí minifigurku Lego Batmana do otevíracího kokpitu robotického brnění. Figurka robota v ruce drží sestavitelný Batarang a na paži má odpalovač. Na jeho zádech najdete jetpack zakrytý dvoudílným pláštěm, který lze libovolně přesouvat. Minifigurka na sobě má látkový plášť a drží další Batarang, který lze vložit do pravé ruky robotického brnění. Díky pažím, nohám a rukám s klouby se fanoušci Batmana a figurek superhrdinů s touto stavebnicí pustí do nekonečných akčních bitev.

  • Sestavitelný robot Batman je vysoký 12 cm a umožňuje mladým superhrdinům vytvářet vzrušující dobrodružství

  • Počet dílků: 140

Děti mohou tuto sadu s Batmanem kombinovat s ostatními robotickými brněními z kostek Lego (prodávají se samostatně) pro ještě více herních možností. Stavitelé mohou přibližovat, otáčet modely ve 3D a sledovat svůj pokrok pomocí intuitivní aplikace Lego Builder a užít si navíc porci digitální zábavy. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavět.  Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 14 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman, DC Batman
Počet dílků stavebnice: 140
Věk: Od 6 let
Načítám