LEGO Star Wars 75391 - Mikrostíhačka Y-wing kapitána Rexe

Děti se spojí se svou oblíbenou postavou ze seriálu Star Wars: Klonové války během misí s Mikrostíhačkou Y-wing kapitána Rexe z kostek Lego.
EAN: 5702017584478
Kód 1: 2275391
Kód 2: 75391LEG
259 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti se spojí se svou oblíbenou postavou ze seriálu Star Wars: Klonové války během misí s Mikrostíhačkou Y-wing kapitána Rexe z kostek Lego. Tato stavebnice s fantasy stíhačkou představuje zábavný dárek pro kreativní kluky, holky a malé fanoušky od 6 let a součástí je vůbec první model Y-wingu kapitána Rexe z řady Lego Star Wars. Tato miniaturní verze kultovní stíhačky ze Star Wars je navržená tak, aby se dala snadno sestavit, aby se děti mohly rychle pustit do akce. Součástí je kokpit pro minifigurku, 2 vystřelovače a nechybí minifigurka Lego kapitána Rexe, která je vyzbrojena 2 blastery.

  • Akční hračka je 2 cm vysoká, 11 cm dlouhá a 8 cm široká

  • Počet dílků: 99

Obohaťte tvůrčí zážitek dětí o extra porci zábavy s aplikací s návody Lego Builder, ve které budou mít k dispozici digitální nástroje pro přibližování a otáčení modelů. Budou tak stavět naprosto bez zaváhání. Tato malá stavebnice je součástí zábavné sběratelské řady snadno sestavitelných mikrostíhaček Lego Star Wars (prodávají se samostatně), které lze kombinovat pro ještě více akčních dobrodružství z kostek.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 12,2 x 14,1 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 99
Věk: Od 6 let
Načítám