LEGO Star Wars 75390 - Robotický oblek X-wing Luka Skywalkera

Děti si postaví Robotický oblek X-wing Luka Skywalkera a při hraní s touto stavebnicí se stanou hrdiny povstalců v úchvatném světě Lego Star Wars.
EAN: 5702017584461
Kód 1: 2275390
Kód 2: 75390LEG
325 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti si postaví Robotický oblek X-wing Luka Skywalkera a při hraní s touto stavebnicí se stanou hrdiny povstalců v úchvatném světě Lego Star Wars. Tato sada představuje skvělý kreativní dárek pro kluky, holky i malé fanoušky od 6 let. Tento pohyblivý robotický oblek Star Wars z kostek je jako stvořený pro fantastická akční dobrodružství. Součástí je otevírací kokpit pro minifigurku Lego Luka Skywalkera, upravitelný jetpack X-wing, na který lze připevnit světelný meč, a ruce, které dokážou držet velký světelný meč a obrovský vystřelovací blaster. Tento robotický oblek X-wing z řady Lego Star Wars byl navržen tak, aby ho zvládli postavit i nejmenší rytíři Jedi.

  • Akční figurka X-Wing Mech Luka Skywalkera je vysoká 13 cm 

  • Počet dílků: 195

Obohaťte kreativní zážitek dětí s aplikací Lego Builder s nástroji 3D přibližování a otáčení modelu a s možností sledování průběhu stavění a ukládání stavebnic. Robotický oblek X-wing Luka Skywalkera je součástí sběratelské série snadno sestavitelných robotických obleků z řady Lego Star Wars (prodávají se samostatně). 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 15,7 x 14,1 x 6,1 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 195
Věk: Od 6 let
Načítám