LEGO Star Wars 75386 - Souboj Paze Vizsly a Moffa Gideona

Postavte si se stavebnicí Lego Star Wars Souboj Paze Vizsly a Moffa Gideona pro kluky, holky a fanoušky od 7 let napínavé scény z 3. řady seriálu Star Wars: The Mandalorian.
EAN: 5702017584423
Kód 1: 2275386
Kód 2: 75386LEG
849 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Postavte si se stavebnicí Lego Star Wars Souboj Paze Vizsly a Moffa Gideona pro kluky, holky a fanoušky od 7 let napínavé scény z 3. řady seriálu Star Wars: The Mandalorian. Tato stavebnice z kostek Lego představuje parádní fantasy dárek pro děti a součástí je mandaloriánská základna s obrněnými dveřmi se spouští, která se aktivuje při zabouchnutí, ovládací panely a otočnou vystřelovací věž. Nechybí ani 4 sběratelské minifigurky Lego Star Wars: The Mandalorian, se kterými si můžete přehrávat souboj Paze Vizsly a Moffa Gideoa (v brnění Dark troopera) a imperiální pretoriánskou stráží, a navíc doplňky, jako je jetpack Moffa Gideona a úložný box s termálním detonátorem pro kreativní hraní.

  •  Mandalorianská základna měří 12 cm na výšku, 20 cm na šířku a 8 cm do hloubky

  • Počet dílků: 289

Dopřeje dětem ještě zábavnější stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet digitální verze modelů ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup. Mandaloriánskou základnu lze propojit se skálou / jeskyní ze stavebnice Bitevní balíček Mandalore (75373), (prodává se samostatně) pro ještě více herních možností.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19,1 x 26,2 x 6,1 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 289
Věk: Od 7 let
Načítám