LEGO Star Wars 75373 - Bitevní balíček přepadení na Mandaloru

Děti si připomenou velkolepé bitvy s jetpacky se stavebnicí Bitevní balíček přepadení na Mandaloru z řady Lego Star Wars: The Mandalorian.
EAN: 5702017584324
Kód 1: 2275373
Kód 2: 75373LEG
449 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Děti si připomenou velkolepé bitvy s jetpacky se stavebnicí Bitevní balíček přepadení na Mandaloru z řady Lego Star Wars: The Mandalorian. Tato fantastická stavebnice představuje skvělý dárek pro kreativní kluky, holky a fanoušky od 6 let, kteří s ní znovu prožijí akční scény z 3. řady seriálu Star Wars: Mandalorian. Najdou v ní 4 sběratelské minifigurky Lego: Mandaloriánskou Sůvu, mandaloriánského válečníka a 2 imperiálními komanda. Nechybí ani řada doplňků Lego, včetně blasterů, blasterových pistolí a jetpacků, a navíc průhledný dílek s rukojetí, díky kterému minifigurka Lego umí „létat“. Sestavitelný skalní útvar s jeskyní a vystřelovacím dělem malým stavitelům přináší ještě více herních možností.

  • Skalní útvar je 7 cm vysoký, 17 cm široký a 8 cm hluboký

  • Počet dílků: 109

V aplikaci Lego Builder najdete digitální návod a nástroje pro přibližování a otáčení modelů, které dětem přinesou ještě lepší stavitelský zážitek. Skálu / jeskyni lze propojit s mandaloriánskou základnou v balíčku Souboj Paze Vizsly a Moffa Gideona (75386, prodává se samostatně) pro ještě více herních možností.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 14,1 x 15,7 x 4,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 109
Věk: Od 6 let
Načítám