LEGO City 60425 - Hydroplán na průzkum džungle

Překvapte svého malého dobrodruha stavebnicí Lego City Hydroplán na průzkum džungle pro děti od 6 let, která obsahuje hydroplán a jeskyni v džungli.
EAN: 5702017585239
Kód 1: 2260425
Kód 2: 60425LEG
439 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Překvapte svého malého dobrodruha stavebnicí Lego City Hydroplán na průzkum džungle pro děti od 6 let, která obsahuje hydroplán a jeskyni v džungli. Součástí jsou také dvě minifigurky průzkumníků, figurka žáby a tři akční figurky krokodýlů, včetně krokodýlího mláděte, se kterými se můžete těšit na nápadité hraní a vyprávění příběhů. Děti nejprve postaví parádní model a poté doprovodí fotografa přírody a pilota na palubu letadla na fascinujícím fotografickém safari ke krokodýlům. Tato herní sada obsahuje doplňky pro hraní rolí pro minifigurky Lego, včetně kamery a tištěného prvku mapy.

  • Letadlo je 8 cm vysoké, 18 cm dlouhé a 16 cm široké

  • Počet dílků: 177

Součástí této hračky Lego s motivem průzkumu je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci Lego Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení. Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. Stavebnice Lego City představují skvělé kreativní dárky pro děti a součástí jsou parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují nápadité hraní bez hranic.

Děti mohou tuto stavebnici s motivem džungle kombinovat s dalšími sadami z řady Lego City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26,2 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 177
Věk: Od 6 let
Načítám