LEGO City 60422 - Přístav s nákladní lodí

Darujte dětem od 8 let stavebnici Lego City Přístav s nákladní lodí s útulnou atmosférou poklidného nábřeží.
EAN: 5702017587288
Kód 1: 2260422
Kód 2: 60422LEG
2 389 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Darujte dětem od 8 let stavebnici Lego City Přístav s nákladní lodí s útulnou atmosférou poklidného nábřeží. Děti pomocí jeřábu vyzvednou kontejnery z lodi z kostek Lego a užijí si turistický koutek přístavu s obchodem, restaurací s mořskými plody a pláž. Součástí stavebnice je také menší člun, vodní skútr a 8 minifigurek pro hraní a vyprávění příběhů. Děti mají přístup do strojovny, mostu a trupu nákladní lodi a mohou nakládat a vykládat kontejnery. Tato dobrodružná herní sada obsahuje spoustu doplňků pro hraní rolí, včetně rybářského prutu, hasáku, 2 vysílaček, sítě na kraba a kraba.

  • Přístav je 25 cm vysoký, 45 cm široký a 30 cm hluboký

  • Počet dílků: 1226

Součástí této kreativní herní stavebnice je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci Lego Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení. Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. Ve stavebnicích z řady Lego City na vás čekají parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují hraní bez hranic.

Děti mohou tuto stavebnici Lego City kombinovat s dalšími sadami z řady Lego City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 37,8 x 48 x 9,4 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1226
Věk: Od 8 let
Načítám