LEGO Minifigures 71046 - 26. série – Vesmír

Děti od 5 let se mohou těšit na napínavá vesmírná dobrodružství s 1 z 12 sběratelských figurek ze sady Lego Minifigurky – 26. série – vesmír, které se skrývají v baleních s překvapením.
EAN: 5702017595597
Kód 1: 2271046
89 Kč cena s DPH
posledních 5 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 5ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 5 let se mohou těšit na napínavá vesmírná dobrodružství s 1 z 12 sběratelských figurek ze sady Lego Minifigurky – 26. série – vesmír, které se skrývají v baleních s překvapením. Propracované vesmírné figurky si můžete přidat do sbírky, hrdě vystavit nebo se nechat inspirovat k hraní akčních mezigalaktických příběhů. V každém balení najdete 1 vesmírnou minifigurku Lego z 12 postav: Mutant Blacktron, průzkumnice ledové planety, podvodník, robotický komorník, mimozemský Broukozoid, retro vesmírná hrdinka, android sestřička, fanoušek v kostýmu létajícího talíře, M-Tron powerlifter, mimozemšťan turista, Orion a astronaut na vesmírné procházce.

  • Počet dílků: 9

Všech 12 sběratelských vesmírných minifigurek Lego je připravených k hraní zábavných mezihvězdných příběhů. Každá je dodávána v krabičce s překvapením s alespoň 1 doplňkem a informačním letáčkem pro sběratele. Děti si tyto sběratelské dárečky zamilují a užijí si s nimi hodiny zábavného akčního hraní, které si budou moct vychutnávat samy nebo s kamarády.

  • Nejde objednat konkrétní varianta. Jakou figurku objevíte bude překvapení.

Rozměry kusového balení: 10,6 x 9,4 x 2,8 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 9
Věk: Od 5 let
Načítám