LEGO Star Wars 75381 - Droideka

Oslavte 25. výročí filmu Star Wars: Skrytá hrozba a stavebnic Lego Star Warsse sběratelskou figurkou Lego Droideka.
EAN: 5702017584393
Kód 1: 2275381
Kód 2: 75381LEG
1 409 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Oslavte 25. výročí filmu Star Wars: Skrytá hrozba a stavebnic Lego Star Warsse sběratelskou figurkou Lego Droideka. Model ničivého droida Lego v této hravé stavebnici připomene dospělým fanouškům scény invaze na planetu Naboo z filmu Star Wars: Skrytá hrozba a fantastická dobrodružství ze seriálu Star Wars: Klonové války. Mezi realistické detaily patří ruce Droideky, se kterými lze při střílení hýbat dopředu a dozadu, a připojitelné nohy, se kterými droida přeměníte do jeho ikonické kulaté podoby.

  • Figurka Lego droida Droideky se skládá z 583 dílků a měří přes 21 cm na výšku

  • Počet dílků: 583

Tento úchvatný kreativní model doplňuje informační cedulka, kostka k 25. výročí Lego Star Wars a místo pro malou figurku Lego Droideky, která je součástí balení. Tento sestavitelný model je součástí kolekce stavebnic Lego Star Wars (prodávají se samostatně) pro dospělé, kteří si chtějí užít chvíle odpočinku. V aplikaci Lego Builder najdete podrobný návod a nástroje pro přibližování a otáčení modelů.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 22,2 x 26,2 x 7,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 583
Věk: Od 18 let
Načítám