LEGO Star WArs 75378 - Útěk na spídru BARC

Připomeňte si scénu Útěku na spídru BARC z 3. řady seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto jedinečnou stavebnicí Lego Star Wars.
EAN: 5702017584362
Kód 1: 2275378
Kód 2: 75378LEG
615 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Připomeňte si scénu Útěku na spídru BARC z 3. řady seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto jedinečnou stavebnicí Lego Star Wars. Model představuje skvělý dárek pro děti, fanoušky a sběratele Star Wars od 8 let a najdete v něm spídrovou motorku s postranním vozíkem z kostek Lego. Součástí spídru je kokpit pro minifigurku a 2 vystřelovače a do odnímatelného postranního vozíku lze připojit vznášející se kočárek Grogua. Ve stavebnici také najdete malý model scenérie a 3 minifigurky Lego: Kellerana Beqa s modrým a zeleným světelným mečem a 2 klonované vojáky z 501. legie s blastery, a navíc figurku Lego Grogua (kterého fanoušci někdy označují jako malého Yodu), se kterými se můžete těšit na kreativní hru plnou akce.

  • Tento model spídru BARC s postranním vozíkem Star Wars měří přes 4 cm na výšku, 19 cm na délku a 9 cm na šířku

  • Počet dílků: 221

Součástí této fantasy stavebnice je podrobný návod. Děti si také mohou stáhnout aplikaci Lego Builder s nástroji pro přibližování a otáčení modelů, které jim přinesou ještě lepší stavitelský zážitek. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 20,5 x 19,1 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 221
Věk: Od 8 let
Načítám